O nás

Naše společnost byla založena na jaře 2011. Inspirovala nás k tomu návštěva veletrhu Biofach, při kterém jsme zjistili, že ve světě jsou k mání velmi zajímavé výrobky, které nejsou na českém trhu dostupné. Naším prvním výrobkem, který jsme začali distribuovat, byl Bio energetický nápoj. Další produkty zdravé výživy v konvenční i biokvalitě následovaly.

Naše společnost postupem času získala několik exkluzivních zastoupení pro český trh. První byl již zmíněný bio energetický nápoj rakouské společnosti Pure Bio. Delší dobu spolupracujeme se specialistou na dodávky ze Srí Lanky, litevskou firmou Ekopirk, kde prodáváme biosušené ovoce její značky Amrita. A v poslední době díky zájmu zahraničních dodavatelů máme tu čest zastupovat italského výrobce prémiových mandlových drinků a mandlových a pistáciových krémů Policom, italského výrobce prvotřídních bylinných detoxikačních nálevů Valverbe, dodavatele Immunity a Energy nápojů z estonského ostrova Saarema.

Zákazníky se snažíme zaujmout buď přímo tím, že jsme první, kteří na trh daný výrobek dovezli, nebo dodáváme něco s originálního přidanou hodnotou. Jsme velmi pyšní na dlouholetou spolupráci s významným hráčem na českém trhu, společností DM drogerie markt. Díky našim distributorům najdete naše výrobky i v mnoha prodejnách Bio a zdravé výživy.

Náš sortiment se snažíme aktivně rozšiřovat o nové trendy položky. Proto jsme do našeho sortimentu zařadili některé bezlepkové potraviny, unikátní řadu bio koření nebo ve spolupráci s českými výrobci stále oblíbenější sezamové pasty známé pod názvem tahini.

Jsme dodavatelem drogerií DM.

Vaše Rinnovare s.r.o.

Rinnovare

Kontaktuje nás

Adresa

Rinnovare s.r.o., Na Dolinách 1272/41, 142 00 Praha 4 – Nusle

Kancelář

K Labeškám 821
149 00 Praha 4 – Šeberov

Email

eshop@rinnovare.eu

Telefon

(+420) 605 979 781

(+420) 604 693 999

Kde nás najdete