O nás

Z těchto zemí dovážíme naše produkty

Naše společnost byla založena na jaře 2011. Inspirovala nás k tomu návštěva veletrhu Biofach, při kterém jsme zjistili, že ve světě jsou k mání velmi zajímavé výrobky, které nejsou na českém trhu dostupné. Naším prvním výrobkem, který jsme začali distribuovat, byl Pure Bio energetický nápoj. Další produkty zdravé výživy v konvenční i biokvalitě následovaly.

Naše společnost postupem času získala několik exkluzivních zastoupení pro český trh. Našimi partnery jsou zahraniční společnoati z Rakouska, Itálie, Estonska, Chorvatska, Belgie. Máme čest na českém trhu zastupovat bio energetické nápoje rakouské společnosti Pure Bio, italského výrobce prémiových mandlových mlék, oříškových, mandlových a pistáciových krémů Policom, italského výrobce prvotřídních bylinných detoxikačních nálevů Valverbe, dodavatele immunity a energy nápojů z estonského ostrova Saarema, belgického výrobce veganských bujonů společnost Vacubes, dodavatele skvělých grilovacích omáček firmu Daumanty.

Zákazníky se snažíme zaujmout buď přímo tím, že jsme první, kteří na trh daný výrobek dovezli, nebo dodáváme něco s originálního přidanou hodnotou. Jsme velmi pyšní na dlouholetou spolupráci s významným hráčem na českém trhu, společností DM drogerie markt. Našimi dalšími partnery jsou společnosti Globus, Tamda, Cross cafe, Košík.

Vaše Rinnovare s.r.o.

 

 

 

 policom Vcubes valverbe

oun bio-energy delicia daumanty

Image_061